МИ ПРАЦЮЄМО!!!

Не зважаючи на війну у нашій країні, наше підприємство працює!

Китайские производители полиэтилена остановились на плановые ремонты

Многие китайские заводы по производству полиэтилена (ПЭ) в апреле остановились на плановые ремонты, что стало причиной сокращения предложения продукта на рынке. Выпадающий объем оценивается примерно в 200 тыс. т, или 25% общего производства полиэтилена, в том числе 100 тыс. т полиэтилена высокой плотности (ПЭВП), 60 тыс. т полиэтилена низкой плотности (ПЭНП) и 40 тыс. т линейного полиэтилена низкой плотности (ЛПЭНП), сообщают Argusmedia.
Ожидается, что сокращение выпуска ПЭНП усилит его дефицит на рынке и приведет к увеличению разрыва между ценами на этот продукт и стоимостью ПЭВП и линейного ПЭНП. В целом в 2021 году из-за ремонтов на установках общей мощностью 8 млн т/год ПЭ выпадающие объемы продукта в Китае достигнут 800 тыс. т.

Казаньоргсинтез остановил производство ПВД на плановый ремонт

Казаньоргсинтез (КОС, входит в группу ТАИФ) остановил часть мощностей по производству полиэтилена высокого давления (ПВД) на плановый профилактический ремонт, сообщается в Ценовом обзоре ICIS-MRC.
16-го апреля КОС полностью остановил производство ПВД на третьей очереди для проведения ежегодного планового профилактического ремонта. Простой мощностей будет продолжительным, окончание ремонтных работ запланировано к середине мая.
ПАО "Казаньоргсинтез" - одно из крупнейших предприятий Российской Федерации (Группа компаний ОАО "ТАИФ"). Производит 40% всего российского полиэтилена и является его крупнейшим экспортером.

НАМ 7 ЛЕТ!!!

Заборона в Україні пластикових пакетів:

Дуже багато паніки викликав Закон України №1489-ІХ " Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України".
Коротко:
• 1 червня 2021 року Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому законопроект про обмеження обігу пластикових пакетів на території України, яким пропонується впровадити механізми стимулювання розвитку виробництва біорозкладаних пластикових пакетів, а також ввести відповідальність за порушення вимог у сфері розповсюдження пакетів.
• Заборона поширення пластикових пакетів товщиною до 50 мкм в об'єктах роздрібної торгівлі та об'єктах ресторанного господарства вводиться з 1 січня 2022 року.
• За незаконне розповсюдження пластикових пакетів для суб'єктів господарювання запроваджується значний адміністративно-господарський штраф - від 8,5 до 17 тисяч гривень, а в разі повторного правопорушення стягнення досягне 34 тисяч гривень.
• 7 червня 2021 року Зеленський підписав закон про заборону в Україні пластикових пакетів.
• Перший етап - з 10 грудня вводиться обов'язкова реалізація пакетів за гроші, а безкоштовне розповсюдження забороняється. Ціни на пакети має визначити уряд.
• Другий етап починається з березня 2022 року - заборона поширення пакетів до 50 мікрометрів, окрім деяких винятків.
• Третій етап - з 1 січня 2023 року – заборона використання всіх пакетів до 50 мікрометрів.

ВИСНОВКИ:
Не панікувати!!!
Безліч питань ще на стадії узгодження, затвердження!
Звертайтеся до наших спеціалістів за консультацією. Разом ми знайдемо рішення для Вашої ситуації та Ваш бізнес не постраждає від нововведень у сфері упаковки.